Obsluha svářecího stroje

18 | 03 | 2022

Jsi zručný, rád pracuješ samostatně a láká tě práce na jednu směnu? Pokud ano, tak je tato pozice to pravé pro tebe!

Společnost SVITAP s. r. o. pro svůj závod v Lomnici nad Popelkou hledá kolegu na pracovní pozici

Náplň práce:

  • výroba opláštění stanů
  • svařování PVC materiálů (plachet) horkým vzduchem nebo vysokou frekvencí
  • dokončovací práce – kroužkování, kontrola, balení
  • zodpovědnost za zajištění výroby v požadovaném množství a kvalitě
  • preventivní údržba strojů a zařízení

Požadujeme:

  • min. vzdělání: střední odborné (vyučen)
  • manuální zručnost
  • trestní bezúhonnost
  • zodpovědný přístup k práci
  • samostatnost, pečlivost
  • schopnost samostatné práce

Nabízíme:

  • jednosměnný provoz (6:00 – 14:00)
  • motivační mzdové ohodnocení
  • zaškolení na dané pozici
  • zázemí silné a stabilní české firmy
  • jistotu práce nezávisle na covidové situaci
  • zaměstnanecké benefity:
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně

Místo výkonu práce: Nádražní 1059 (dřívější závod Technolen), 512 51 Lomnice nad Popelkou

Nástup: možnost nástupu ihned

Kontakt: Luboš Hlava – l.hlava@technolen.cz  +420 602 593 533