Švadlena/Dámská krejčová

14 | 06 | 2022

Rozšiřujeme provoz v Lomnici nad Popelkou, kde se vyrábějí stany, multifunkční přístřešky, víceúčelové haly a glampingové stany. Staňte se součástí nového projektu a vytvářejte spolu s námi kvalitní a designově zajímavé výrobky, které směřují do celé Evropy.

Společnost SVITAP s. r. o. pro svůj závod v Lomnici nad Popelkou hledá nové kolegy na pracovní pozici

Švadlena

Náplň práce:

  • samostatné šití výrobků podle předem stanovené technologie a postupu
  • sešívání vícero dílců a komponent
  • ovládání šicího stroje – zapnutí, vypnutí, výměna nití
  • údržba přístrojů

Požadujeme:

  • znalost práce se šicím strojem (min. jedno- a dojjehla)
  • odpovědnost za odvedenou práci
  • manuální zručnost
  • flexibilita, samostatnost
  • trestní bezúhonnost
  • aktivní přístup k práci
  • komunikativnost a spolehlivost
  • vyučení v oboru krejčí/švadlena není podmínkou, pouze výhodou

Nabízíme:

  • práce na HPP nebo zkrácený úvazek
  • zaškolení na dané pozici kvalifikovaným specialistou
  • jednosměnný provoz (6:00 – 14:00)
  • motivační mzdové ohodnocení
  • zázemí silné a stabilní české firmy
  • jistotu práce nezávisle na covidové situaci
  • přátelský a vstřícný kolektiv
  • možnost kariérního růstu
  • dovolená nad rámec zákoníku práce - 25 dní
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • nealkoholické nápoje během směny zdarma
  • 13. plat na konci kalendářního roku
  • náborový příspěvek po odpracování 3měsíční zkušební doby

Místo výkonu práce: Nádražní 1059, Lomnice nad Popelkou

Nástup: možnost nástupu ihned

Kontakt: Petr Bryscejn, +420 776 870 055, petr.bryscejn@svitap.cz